Autokarem nad morze

W latach 80-tych najpopularniejszą formą wypoczynku były wczasy autokarem nad morzem. Lata minęły, mamy XXI wiek i dalej autokarem nad morze jeżdżą nasze dzieci, wnuki, rodzice, dziadkowie. Przejazd przez Polskę z południa na północ nad morze to najlepsza forma poznania Polski i przyznania racji, że jesteśmy wielcy.

Miasta wyjazdowe z południowej Polski

Oferujemy w naszej ofercie ponad 160 miast wyjazdowych z południowej Polski i z miast, przez które przejeżdżamy w kierunku Morza Bałtyckiego.

Trasa przejazdu

Trasa przejazdu jest ustala dynamicznie w zależności od ilości chętnych i miejsc, do których jedziemy. W sytuacji, gdy posiadamy małą grupę, autokar przejeżdża przez całe wybrzeże Bałtyckie docierając od najdalej oddalonych miejsc najpóźniej o godzinie 15:00. Trasa jest ustalana każdorazowo, 24 godziny przed wyjazdem, dlatego nie sposób wcześniej podać dokładną trasę przejazdu.

Bezpieczeństwo przejazdu

Wszystkie przejazdy są analizowane pod względem bezpieczeństwa i czasu pracy kierowców zgodnie z wymogami o transporcie międzynarodowym. Wymiana kierowców występuje często na trasie. Na początku - przy zbieraniu Klientów poszczególnych miast wyjazdowych - trasę może obsługiwać 1 kierowca. Drugi kierowca zmiennik wymienia 1 kierowcę na trasie. Ze strony Organizatora kładziemy ogromny nacisk na bezpieczeństwo przejazdu. W przypadku zgłoszenia grup kolonijnych i młodzieżowych prosimy o ustalenie warunków przejazdu, ponieważ tak grupa wymaga szczególnych uwarunkowań.

tagi: autokarem nad morze
Zaloguj się do systemu rezerwacji SART
(dla agentów)
zamknij
Rodzaj przejazdu 
Dane przejazdu 
Kalkulacja ceny 
Rezerwacja 
Potwierdzenie 

Wybierz rodzaj przejazdu:


Dane przejazdu:

Z miejscowości:
Do miejscowości:
Termin wyjazdu:
Godzina podstawienia: :
Termin powrotu:
Godzina podstawienia: :
Ilość osób: dorośli: dzieci (do 12 lat):
Fotelik dla dziecka:
Podczas podawania danych do rezerwacji należy wybrać rodzaj fotelika!
Opcjonalnie:
Podaj ID swojej karty:

1 Posiadając kartę systemu lojalnościowego Loyalty System otrzymasz 10% ceny w punktach. Jeśli nie posiadasz karty, a chciałbyś korzystać z jej możliwości dołącz do systemu - chcę dołączyć
load
Przetwarzanie danych...
⇓
Ta strona wykorzystuje pliki cookies - korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Możesz zarządzać plikami cookies, zmieniając ustawienia w swojej przeglądarce internetowej.