Akcja "Jesień nad Bałtykiem"

Od 22 września do 27 listopada rozpoczynamy wielką akcję -Jesień nad Bałtykiem”. W każdy piątek zawieziemy Was okazjonalnym transportem, nad morze Bałtyckie, zaproponujemy zakwaterowanie, zorganizujemy wycieczki fakultatywne, w tym rejs po Morzy Bałtyckim, rejs na duńską wyspę Bornholm, wycieczki rowerowe po polskim wybrzeżu, wycieczki kulturalne, wycieczki do Berlina i Potsdamu, wycieczki do Kamienia Pomorskiego, wycieczki do Trójmiasta: Gdańska, Gdyni i Sopotu, wycieczki na wyspę Wolin. Codziennie zorganizujemy zwiedzanie wybrzeża. Wracamy z nad morza w każdą sobotę. Zapraszamy do skorzystania z naszej usługi transportowej oraz bardzo bogatej oferty zakwaterowania nad morzem Bałtyckim.
Zaloguj się do systemu rezerwacji SART
(dla agentów)
zamknij
Rodzaj przejazdu 
Dane przejazdu 
Kalkulacja ceny 
Rezerwacja 
Potwierdzenie 

Wybierz rodzaj przejazdu:


Dane przejazdu:

Z miejscowości:
Do miejscowości:
Termin wyjazdu:
Godzina podstawienia: :
Termin powrotu:
Godzina podstawienia: :
Ilość osób: dorośli: dzieci (do 12 lat):
Fotelik dla dziecka:
Podczas podawania danych do rezerwacji należy wybrać rodzaj fotelika!
Opcjonalnie:
Podaj ID swojej karty:

1 Posiadając kartę systemu lojalnościowego Loyalty System otrzymasz 10% ceny w punktach. Jeśli nie posiadasz karty, a chciałbyś korzystać z jej możliwości dołącz do systemu - chcę dołączyć
load
Przetwarzanie danych...
⇓
Ta strona wykorzystuje pliki cookies - korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Możesz zarządzać plikami cookies, zmieniając ustawienia w swojej przeglądarce internetowej.