Rewal

Symbol oferty: 42/1628
Rewal
RewalRewalRewalRewalRewalRewalRewalRewalRewalRewalRewalRewal

REWAL

Rewal - atrakcyjne kąpielisko morskie w województwie zachodniopomorskim. Należy do najczęściej odwiedzanych miejscowości ze względu na piękne i szerokie piaszczyste plaże, malownicze klifowe wybrzeże na odcinku kilkunastu kilometrów. Duże nasłonecznienie, mikroklimat gwarantują doskonały wypoczynek.

PRZYKŁADOWY PROGRAM

Dzień 1
Wyjazd w godzinach porannych z miejsca wyznaczonego przez grupę. Bezpośredni przejazd do Rewala.Zakwaterowanie.Kolacja.Nocleg.
Dzień 2
Śniadanie.Wycieczka do Trzęsacza-ruiny średniowiecznego kościółka, to jedna z największych atrakcji na Wybrzeżu. -Wędrująca ku morzu” jest doskonałym przykładem niszczącej działalności wód Bałtyku. Przejażdżka Kolejką Retro po Wybrzeżu Rewalskim.Posiłek.Nocleg.
Dzień 3
Śniadanie.Całodzienna wycieczka autokarowa do Kołobrzegu, miasta uzdrowiskowego o bogatej historii. W VII w. istniała tu osada warzelników, której bogactwo zapewnił właśnie handel -białym złotem”. Port handlowy i jachtowy. Promenada. Stare Miasto. Impreza w Parku Rozrywki - ognisko z pieczeniem kiełbasek, w indiańskim wigwamie, strzelanie z łuku, kowbojska karuzela. Powrót na posiłek. Nocleg.
Dzień 4
Śniadanie. Całodzienna wycieczka autokarowa do Wolińskiego Parku Narodowego jednego z najmniejszych parków narodowych w Polsce. Zajmuje on zachodnią i północno - zachodnią część Wyspy Wolin: Turkusowe Jezioro. Zwiedzanie Międzyzdrojów: Aleja Gwiazd-na specjalnie przygotowanym chodniku, odciski swoich dłoni pozostawiły tu sławne osobistości kina i teatru. Promenada. Powrót na posiłek. Ognisko z pieczeniem kiełbasek. Nocleg.
Dzień 5
Śniadanie. Wycieczka do Niechorza: zwiedzanie latarni morskiej o wysokości 45 metrów i zasięgu 23 mil morskich. Została zbudowana w 1866 r. Wyjazd w drogę powrotną.
i

TRANSPORT

Autokar

ZAKWATTEROWANIE

Pensjonaty, ośrodki wypoczynkowe, kolonijne.
Pokoje 3,4 osobowe z łazienkami

WYŻYWIENIE

Szkoły Podstawowe - 3 posiłki dziennie (4 dni żywieniowe)
Gimnazja, Licea - 2 posiłki dziennie (4 dni żywieniowe)

WSTĘPY

Bastion
Miasteczko westernowe w Zieleniewie
Piracka przygoda
Rejs

UBEZPIECZENIE

NNW - od następstw nieszczęśliwych wypadków

CENA

cena dla każdej grupy kalkulowana jest indywidualnie, zależy ona od ilośći posiłków, programu (biletów wstępu), oraz trasy przejazdu autokaru


Atrakcje:

Punkty LoyaltySystem:

  Zniżka przyznana w punktach: 2% od wartości transakcji

Terminy i ceny:

termin dni typ oferty cena od osoby    
2017-09-18 - 2018-09-18
(Poniedziałek - Wtorek)
366 katalogowa 1 PLN zarezerwuj

Zaloguj się do systemu rezerwacji SART
(dla agentów)
zamknij
Rodzaj przejazdu 
Dane przejazdu 
Kalkulacja ceny 
Rezerwacja 
Potwierdzenie 

Wybierz rodzaj przejazdu:


Dane przejazdu:

Z miejscowości:
Do miejscowości:
Termin wyjazdu:
Godzina podstawienia: :
Termin powrotu:
Godzina podstawienia: :
Ilość osób: dorośli: dzieci (do 12 lat):
Fotelik dla dziecka:
Podczas podawania danych do rezerwacji należy wybrać rodzaj fotelika!
Opcjonalnie:
Podaj ID swojej karty:

1 Posiadając kartę systemu lojalnościowego Loyalty System otrzymasz 10% ceny w punktach. Jeśli nie posiadasz karty, a chciałbyś korzystać z jej możliwości dołącz do systemu - chcę dołączyć
load
Przetwarzanie danych...
⇓