BAŁTYCKI WYPOCZYNEK

Symbol oferty: 1105/2854
BAŁTYCKI WYPOCZYNEK
BAŁTYCKI WYPOCZYNEKBAŁTYCKI WYPOCZYNEKBAŁTYCKI WYPOCZYNEKBAŁTYCKI WYPOCZYNEKBAŁTYCKI WYPOCZYNEK

PROGRAM

1 DZIEŃ 25.08
Wyjazd o godzinie 22:00 - parking n.p. Biedronki, Bulwar Narwiku w Nowym Sączu, z Brzeska o godz. 23:00

2 DZIEŃ - 7 DZIEŃ 25-30.08
Przyjazd w godzinach porannych. 9:00 śniadanie, następnie czas wolny na spacer po mieście oraz przywitanie się z morzem. O godzinie 12:00 zakwaterowanie w ośrodku. Podczas pobytu indywidualny czas dla uczestników na wypoczynek na plaży, zażywanie kąpieli morskich i słonecznych,, kąpiele wodne i spacery po okolicy. W cenie wycieczka do Gdańska z przewodnikiem.

8 DZIEŃ 31.08
W dniu ostatnim wykwaterowanie z ośrodka, o godzinie 09:00 wyjazd w drogę powrotną. Po drodze zatrzymamy się w Częstochowie, gdzie będziemy mieli czas na modlitwę na Jasnej Górze, indywidualne zwiedzanie lub odpoczynek. Powrót do Nowego Sącza w późnych godzinach wieczornych.

CENA ZAWIERA

transport autokarem, wyżywienie 3 x dziennie - śniadanie, obiad, kolacja, 5 noclegów - zakwaterowanie w ośrodku kolonijno - wypoczynkowym, pokoje z łazienkami, ubezpieczenie NNW, wycieczkę do Gdańska z przewodnikiem

ZAKWATEROWANIE

Ośrodek Wczasowy usytuowany jest na malowniczmy klifie z przepięknym widokiem na morze, z którego można podziwiać wschody i zachody słońca. Z ośrodka jest możliwość bezpośredniego zejścia na plaże. Na teren ośrodka składa się 3 hektarowy park krajobrazowy ogrodzony i ładnie zagospodarowany z placem zabaw, boiskiem do siatkówki, piłki nożnej, koszykówki, mini golfem, basenem krytym oraz miejscem do zorganizowania grilla i ogniska.
Ośrodek dysponuje 300 miejscami noclegowymi w trzech pawilonach, zakwaterowanie w pokojach 2,3,4 osobowych z łazienkami i TV oraz stołówką na 150 mejsc, gdzie serwowane są smaczne domowe posiłki.
Sam ośrodek oddalony jest około 1000 metrów od centrum Władysławowa, w jego niedalekiej okolicy znajduje się port rybacki, latarnia morska w Rozewiu, Ocean Park, stadniny koni, centrum sportowe w Cetniewie czy wiele innych atrakcji wartych uwagi.

Godziny wyjazdów
Miasto ZbiórkaWyjazd na imprezęDopłata
Nowy SączBulwar Narwiku n.p. Biedronki22:00  

Atrakcje:

Punkty LoyaltySystem:

  Zniżka przyznana w punktach: 2% od wartości transakcji

Terminy i ceny:

termin dni typ oferty cena od osoby    
2018-08-25 - 2018-08-31
(Sobota - Piątek)
7 katalogowa 870 PLN zarezerwuj

Zaloguj się do systemu rezerwacji SART
(dla agentów)
zamknij
Rodzaj przejazdu 
Dane przejazdu 
Kalkulacja ceny 
Rezerwacja 
Potwierdzenie 

Wybierz rodzaj przejazdu:


Dane przejazdu:

Z miejscowości:
Do miejscowości:
Termin wyjazdu:
Godzina podstawienia: :
Termin powrotu:
Godzina podstawienia: :
Ilość osób: dorośli: dzieci (do 12 lat):
Fotelik dla dziecka:
Podczas podawania danych do rezerwacji należy wybrać rodzaj fotelika!
Opcjonalnie:
Podaj ID swojej karty:

1 Posiadając kartę systemu lojalnościowego Loyalty System otrzymasz 10% ceny w punktach. Jeśli nie posiadasz karty, a chciałbyś korzystać z jej możliwości dołącz do systemu - chcę dołączyć
load
Przetwarzanie danych...
⇓